Dla usprawnienia oraz automatyzacji obsługi umożliwiamy klientom naszej hurtowni odzieży promocyjnej korzystanie z hurtowego automatycznego panelu obsługi klienta. Dzięki stronie internetowej www.ubieramyreklame.pl mają Państwo możliwość zakupu odzieży reklamowej w bardzo krótkim czasie, bez wychodzenia z biura.  

W naszej ofercie znaleźć można produkty dwóch znanych na całym świecie marek: Fruit Of The Loom – światowy lider w produkcji odzieży reklamowej, sportowej oraz Result – specjalista w produkcji odzieży outdoorowej, roboczej. Ies Polska jest największym importerem odzieży promocyjnej Fruit Of The Loom, posiadamy największe stany magazynowe w Polsce. Odzież tej marki doskonale nadaje się do nadruku,  haftu oraz innych technik znakowania. Markowa odzież męska, damska i dziecięca Fruit Of The Loom sprawdza się jako powierzchnia reklamowa, uniformy pracownicze czy mundurki szkolne, świetnie nadaje się do sportu oraz do codziennego użytkowania.

Dbamy o to, by asortyment był dopasowany do potrzeb odbiorców. Oferujemy szeroką gamę produktów: T-shirty, koszulki polo, koszule reklamowe, polary, bluzy promocyjne, spodnie dresowe, a także kurtki reklamowe. Gwarantujemy regularność i niezawodność dostaw oraz krótki czas realizacji zamówień – towar dostarczamy już na drugi dzień roboczy. Oferujemy najlepszą dostępność oraz wygodne sprawdzanie stanów magazynowych on-line.

Klienci les Polska zawsze są traktowani indywidualnie i wyjątkowo. Mogą polegać na sprawdzonej i młodej obsłudze, która wie jak profesjonalnie doradzić przy wyborze tekstyliów reklamowych. Chętnie dzielimy się wiedzą jak odpowiednio dobrać odzież promocyjną, by należycie spełniła swoją funkcję - użytkową i reklamową. Nabywcy otoczeni są rzetelną opieką handlową, począwszy od pierwszego zamówienia, po realizację i dostarczenie towaru.

Klienci, poznając się na stylu i jakości ubrań reklamowych Fruit Of The Loom zawsze chętnie wracają do najnowszych katalogów i nowości. Internetowa hurtownia odzieży promocyjnej les Polska jako dystrybutor marki Fruit Of The Loom oraz Result na bieżąco dostosowuje się do wymagań oraz światowych nowinek w branży odzieży reklamowej.