POWRÓT DO LISTY PRODUKTÓW
FRUIT POINT
Maseczka ochronna polipropylenowa 3-warstwowa

Maseczka ochronna polipropylenowa 3-warstwowa

Producent:
FRUIT POINT

Opis produktu:

Wielorazowe maseczki z 3-warstwowej włókniny polipropylenowej z certyfikatem OEKO-TEX STANDARD 100. Skład 100% polipropylen. Gramatura 105g (3x35g).
 
Maseczki produkowane z wysokiej jakości tkaniny wg. technologii spunbond. Lekkie, pozwalające na swobodne oddychanie. Szyte mocnymi nićmi. Możliwość prania w temperaturze do 90°C. Mocowanie na gumki. Rozmiar uniwersalny od 10cm x 20cm do 15cm x 20cm +/- 5%. Profilowanie (harmonijka) zapewnia dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Polski produkt. Możliwość znakowania.
 
Ies Polska poleca ochronne maseczki do wielokrotnego stosowania. Wyprodukowane z wysokiej jakości włókniny polipropylenowej, czyli z materiału, który ma zdolność do przepuszczania powietrza. Maseczki są szyte mocnymi nićmi. Nadają się do prania, a nawet wyparzania, co zapewni ich higieniczność i pozwoli na wielokrotne stosowanie. Maseczki wykonane są z trwałej i bezpiecznej tkaniny posiadającej atest higieniczny OEKO-TEX STANDARD 100. Trzy warstwy włókniny zapewniają dobrą filtrację. Maseczki znakujemy – usługa wykonywana przed szyciem.
 
Maseczki zgodne są z wytycznymi konsultanta krajowego ds. chorób zakaźnych dla maseczek przeznaczonych dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych oraz nie potwierdzono u nich aktywnego zakażenia COVID-19.
 
MINIMALNY ZAKUP 20 szt.
 
Maseczki sprzedawane są w paczkach po 20 szt. i 100 szt.
CENA dotyczy 1 szt. nie opakowania.
Zamówienie dotyczy ilości szt.
Zamówienia tylko wielokrotności opakowań (jeżeli chcesz zamówić produkt, wpisz do zamówienia min. 20 szt. lub wielokrotność).
 
Maseczki można znakować.
Na maseczkach wykonujemy nadruki farbami atestowanymi -  do wyceny potrzebna informacja o ilości kolorów.
Kategoria:
Męskie > Akcesoria
Numer katalogowy:
MASKP3

Materiał:
100 % polipropylen

Gramatura:
105 g (35g x 3 warstwy)

Ilość w kartonie:
100 szt.

Foliopak:
0


Specyfikacja produktu:
Wybierz kolor
Złóż zamówienie: